Kariera

Współpracuj z nami

 

W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy Przedstawicieli Handlowych, którzy będą pozyskiwali klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oferując im znaczne obniżenie kosztów i GWARANCJĘ STAŁEJ CENY za Energię Elektryczną poprzez zmianę obecnego dostawcy oraz optymalizację kosztów dystrybucji

Linki do aktualnych ogłoszeń:

https://pracodawcy.pracuj.pl/your-way-sp-z-o-o,102932

https://www.praca.pl/758185,your_way_sp_z_o_o,warszawa,firma.html

Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy Partnerów Handlowych, którzy będą pozyskiwali klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oferując im znaczne obniżenie kosztów i GWARANCJĘ STAŁEJ CENY za Energię Elektryczną poprzez zmianę obecnego dostawcy oraz optymalizację kosztów dystrybucji

Jesteś osobą z charyzmą, która nie boi się wyzwań? Lubisz rozmawiać z ludźmi? Wiesz, jak skutecznie prowadzić negocjacje? Masz potwierdzone sukcesami doświadczenie jako handlowiec?

Jeżeli szukasz ciekawej pracy, na naprawdę atrakcyjnych warunkach finansowych,
z szeregiem dodatkowych benefitów, która jednocześnie da Ci poczucie, że Twoje działania przynoszą realne korzyści Klientom oraz środowisku – dołącz do naszego zespołu.

Zostań doradcą handlowym do spraw energii oraz fotowoltaiki w Your Way Sp. z o.o. i buduj swoją karierę z pasją!

Dajemy Ci dużą swobodę działania – wyznaczamy jego kierunki i cele, oraz zapewniamy Ci wsparcie, ale to Ty decydujesz o tym, jak zrealizujesz to, czego od Ciebie oczekujemy.

Podejmij wyzwane i dołącz do najlepszych. Prześlij swoją aplikację już teraz!

Rzetelna firma, firma wiarygodna finansowo...